Obecnie niełatwo jest znaleźć galerię handlową, w której będziemy dokonywać zakupów. O ile liczba sklepów i fakt, czy znajdują się w niej te, które lubimy najbardziej, mają wielkie znaczenie, to równie ważne są dodatkowe usługi. Na szczęście coraz większa ilość klientów przykłada uwagę do tego rodzaju rozwiązań i możliwości, które dane centrum handlowe oferuje. Właśnie z tego powodu warto odwiedzić Galerię w Łomiankach koło Warszawy.

Warto wspomnieć o bogatej ofercie sklepowej Galerii Łomianki. Nie będziemy jednak wymieniać tutaj wszystkich sklepów czy punktów usługowych, które w Galerii Łomianki można znaleźć. Łatwo jednak można się z nimi zapoznać.

Co na nas czeka?

Na klientów Galerii Łomianki czekają naprawdę liczne i ciekawe udogodnienia, które sprawią, że ich przebywanie w tym centrum handlowym będzie wyjątkowo komfortowe i przyjemne. Docenią to na pewno wszyscy rodzice z dziećmi, na których czekają takie rzeczy, jak plac zabaw, sala zabaw Fiku-Miu, parking dla rodzin oraz kobiet w ciąży, sklepowe wózki z miejscem siedzącym dla dziecka oraz pokój rodzica i dziecka. Ten ostatni jest miejscem, w którym można nie tylko odpocząć w trakcie załatwiania spraw i zakupów, ale również w warunkach komfortowych przewinąć oraz nakarmić nasze pociechy.

Zawsze w kontakcie

Na wszystkich klientów czekają też użyteczne udogodnienia w postaci ładowarek do telefonów, parkingów dla rowerów, samoobsługowych stacji napraw rowerów, ksera czy Paczkomatu, w którym łatwo odbierzemy oraz nadamy nasze paczki. Co więcej, nie zapomniano nawet o stacji ładowania elektrycznych pojazdów, co znacznie ułatwia zakupy. Widać więc, że galeria od początku stawia na komfort klientów, którzy są tutaj na pierwszym miejscu.

Współpracownia

Różnych przedsiębiorców, freelancerów i studentów, którzy chcą popracować w ciekawym i spokojnym wnętrzu, z pewnością zainteresuje wnętrze Miejsce wyposażono w wygodne biurka, sprzęt biurowy, nielimitowany dostęp do internetu, a także miejsce do odpoczynku w czasie pracy.

Możesz również cieszyć się:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *