Każda firma, która pragnie podtrzymywać wizerunek wiodącego na rynku gracza regularnie organizuje eventy i konferencje, na których na bieżąco odnosi się do sytuacji rynkowej, innowacji w swojej dziedzinie i przyszłości biznesu. Każdy kto kiedykolwiek organizował takie wydarzenie wie, że jest to nie lada wyzwanie, w trakcie którego pod uwagę trzeba wziąć wiele czynników. Najważniejszym jest wybór odpowiedniej sali.

Lublin to miejsce dynamicznie rozwijającego się biznesu z bogatą bazą konferencyjną. Oto kilka ciekawszych miejsc odznaczających się bogatym doświadczeniem i profesjonalną obsługą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sale konferencyjne Lublin.

Alter Inkubator Przedsiębiorczości

Jeśli potrzebujemy miejsca wyłącznie do przeprowadzenia jednorazowego spotkania, Alter Inkubator Przedsiębiorczości jest idealny. Obiekt posiada salę szkoleniową, która może być aranżowana w dowolny sposób. Sala idealnie nadaje się do organizacji szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych oraz negocjacji. Zaletami jest to, że sala jest klimatyzowana, posiada rolety wewnętrzne, wyposażona jest w projektory multimedialne, profesjonalne nagłośnienie, mikrofony, ekrany, flipczarty oraz sieć wi-fi z dostępem do szybkiego Internetu. Dodatkowo sala wyposażana jest w komputery przenośne posiadające specjalistyczne oprogramowanie. Atutem są na pewno doskonale przygotowanie kadry i wsparcie logistyczne na każdym etapie organizacji eventu.

Dworek Arkadia

Dworek to świetne miejsce na zorganizowanie bardziej prestiżowych szkoleń i konferencji w okolicach Lublina. Przestronne sale charakteryzują się znakomitą akustyką. Oferta obejmuje projektor multimedialny, Ekran, Flipchart, bezpłatny parking na 150 samochodów oraz klimatyzację. Znajdziemy tu wszystko co jest niezbędne aby zorganizować profesjonalną konferencję lub szkolenie. Ponadto istnieje możliwość wynajęcia profesjonalnego sprzętu audiowizualnego oraz zakupienia posiłków i napojów na przerwy kawowe. Dodatkowo dla wszystkich uczestników konferencji oferowane są atrakcyjne ceny noclegów.

Możesz również cieszyć się:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *