Szkolenie audytora według ISO 9001 w zakresie systemów zarządzania są naprawdę przydatne. Pozwala to przede wszystkim rozwinąć umiejętności przeprowadzania audytów wewnętrznych systemów zarządzania jakością. Kurs oczywiście zapewnia uczestnikom wiedzę i umiejętności potrzebne do przeprowadzania audytów wewnętrznych systemów zarządzania jakością lub jej odpowiednikiem.

Jak wygląda szkolenie audytora wewnętrznego ISO 9001?

Szkolenie ISO 9001 pozwala na identyfikację zagrożeń wynikających z niewłaściwego postępowania w obrębie funkcjonowania systemu w organizacji. W trakcie takiego szkolenia uczestnicy nabywają wiedzę i przede wszystkim poznają praktyki audytowe. Takie, które związane są z działaniami przygotowawczymi, czy przeprowadzeniem audytu. Szkolenie dla audytorów wewnętrznych ukierunkowane jest na zdobycie i doskonalenie wiedzy, czy umiejętności. Przede wszystkim pozwala na przygotowanie kandydatów do pełnienia roli auditora wewnętrznego w organizacji.

Szkolenie auditora wewnętrznego iso 9001 przeznaczone jest dla auditorów wewnętrznych lub kandydatów na auditorów wewnętrznych. Co więcej, dla osób chcących uzyskać i doskonalić wiedzę oraz nabyć umiejętności auditowania w oparciu o wymagania.

Czego można dowiedzieć się o szkoleniu z ISO?

Po ukończeniu szkolenia uczestnicy przede wszystkim będą wiedzieli na temat:

  • Koncepcji podejścia procesowego dla systemów zarządzania jakością zawartą w normie ISO 9001;
  • Poznanie roli audytu wewnętrznego w utrzymywaniu i doskonaleniu systemów zarządzania;
  • Poznanie roli i obowiązków audytora w zakresie planowania, przeprowadzania, raportowania i kontrolowania. Wynikających z wewnętrznego audytu systemu zarządzania jakością na podstawie normy ISO 9001.

Osoby przeprowadzające szkolenia audytorów wewnętrznych bazują na wieloletnim globalnym doświadczeniu. Kursy audytora wewnętrznego iso 9001 prowadzone są przez specjalistów, którzy wspierają uczestników szkoleń w rozwoju zawodowym.

Certyfikat kursu audytora wewnętrznego

Otrzymanie certyfikatu CIA po szkoleniu ISO 9001 jest cennym osiągnięciem oraz zawodową przewagą dla audytorów. Poczynając od studentów bankowości, finansów, prawa, biznesu, poprzez zarządzających ryzykiem. Co więcej, członków zespołów audytowych, menedżerów audytowych aż po zarządzających audytem wewnętrznym.

Egzamin CIA sprawdza posiadaną wiedzę, umiejętności i kwalifikacji w zakresie niezbędnym do wykonywania zawodu. Zgodnie z najlepszą światową praktyką stanowi jedno z najpełniejszych możliwych ujęć zawodu audytora wewnętrznego. Zdobycie certyfikatu CIA, dzięki szkoleniom dla audytorów wewnętrznych wzbogaca kandydata o doświadczenie edukacyjne. Dodatkowe informacje i narzędzia możliwe są do zastosowania w każdym przedsięwzięciu i organizacji bez względu na rodzaj biznesu.

Możesz również cieszyć się:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *