Chcesz pozbyć się zabrudzeń i odświeżyć odrobinę wygląd samochodu w myjni samochodowej w Krakowie. Specjaliści z pewnością zajmą się czyszczeniem pojazdu według najwyższych standardów. Myjnie parowe w Krakowie to świetny pomysł na pierwsze mycie samochodu.

Wejdź i sprawdź naszą ofertę myjni samochodowej w Krakowie!

Dlaczego myjnia parowa w Krakowie?

Jeśli przychodzi zima, to bardzo dobrą alternatywą na zimowe mycie jest właśnie myjnia parowa w Krakowie. Na czym polega takie mycie parą? Samochód myje się niewielką ilością wody w stanie gazowym, używając bardzo wysokiego ciśnienia. Temperatura mycia jest bardzo wysoka, dochodzi nawet do ponad 100 stopni Celsjusza. Dzięki tym parametrom auto myte jest szybko, dokładnie i skuteczna. Para bez problemu rozpuszcza bród, nie niszcząc przy okazji karoserii samochodu. W myjni parowej w Krakowie nie są używane zużyte szczotki i groźne środki chemiczne. Auta nie atakuje też ostry strumień hektolitrów wody. Jest to bezpieczne nie tylko dla powłoki samochodu. Myjnia parowa w Krakowie to najlepszy sposób na pozbycie się samochodowego brudu. Na myjni wyczyści się nie tylko karoserię, ale też szereg innych zabrudzeń.

Jakie są zalety mycia w myjni w Krakowie?

Ekologia to jedna z głównych zalet mycia w myjni parowej w Krakowie. Czyszczenie samochodu w takiej myjni zużywa tylko 2 litry wody. Przede wszystkim nie wymaga użycia chemicznych detergentów, które trafiają do ścieków.

Zdrowie to kolejny plus używania myjni parowej w Krakowie. Para ma właściwości sterylizujące. Jak się okazuje, jest w stanie usunąć nawet najbardziej oporny brud bez użycia szkodliwych substancji. Ponadto jest całkowicie bezpieczna dla naszego lakieru i nie niszczy jego struktury.

Wygoda to coś, czego nie może zabraknąć w myjni w Krakowie. Czyszczenie samochodu za pomocą pary nie naraża także na kontakt z cieczą. Dzięki temu oczywiście można myć także tapicerkę.

W naszej myjni parowej w Krakowie przygotowaliśmy różne warianty mycia samochodu. Dzięki temu każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Oferta myjni samochodowej IRMAR serwis:

  • myjnia basic,
  • inside,
  • complete,
  • przygotowanie auta do sprzedaży.

W dodatkowych usługach znaleźć można także impregnację tkanin, pranie podłogi i usuwanie naklejek. Co więcej, odkurzanie wnętrza oraz pranie foteli samochodowych

Jak działa ręczna myjnia w Krakowie?

Oddając pojazd w ręce fachowców, oczekuje się dokładnego wymycia pojazdu. Personel myjni ręcznej w Krakowie jest zazwyczaj wyszkolony, by precyzyjnie doczyścić auto. Ważne, aby pozbył się nie tylko mocnych i widocznych zabrudzeń. Przede wszystkim tych gromadzących się w zakamarkach. Pracownicy myjni samochodowej w Krakowie mają profesjonalne kosmetyki i preparaty. Dzięki temu będzie można usunąć brud z karoserii, jak i z felg aluminiowych czy atrapy chłodnicy. Taka myjnia w Krakowie opiera się na działaniu człowieka. Mianowicie to on określa, które czynności są konieczne w danym przypadku i dostosowuje właściwe działania.

Możesz również cieszyć się:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *