Szukasz wyjątkowego prezentu dla swojego dziecka, które jest prawdziwym miłośnikiem samochodów i wszelkiego rodzaju pojazdów? W takim razie auto na akumulator będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Jeśli obawiasz się brawurowej jazdy swojego małego rajdowca, wystarczy, że wybierz model dodatkowo sterowany przy pomocy pilota. Oczywiście prawdziwy koneser nie zadowoli się pierwszym lepszym samochodem, tylko będzie wymagał czegoś bardziej luksusowego. Co więc oferuje rynek?

Trudno znaleźć dziecko, które samochody elektryczne dla dzieci uważałoby za mało zabawne. Z reguły tego typu pojazdy dedykowane są dla dzieci już od 3. roku życia, ale znajdziemy i takie od 2. roku. W celu zwiększenia bezpieczeństwa koła takiego pojazdu otoczone są gumową opaską, która amortyzuje drgania i wycisza jazdę. Auta świetnie sobie radzą na każdym podłożu, także na trawie czy pagórkach. Maluch samodzielnie może zmienić kierunek jazdy lub prędkość z wolnej na szybką i odwrotnie bawiąc się przy tym przednio.

Co oferuje luksusowy model?

Te luksusowe samochody elektryczne dla dzieci podczas jazdy świecą światłami, ale to oczywiście nie czyni je wyjątkowymi. To, co szczególnie warto wyróżnić to wbudowany interaktywny panel, który pozwala na trąbienie klaksonem i odtwarzanie melodii. Co więcej, moduł muzyczny posiada radio z wejściem na mini kartę SD oraz Mp3 i port USB a do auta dołączony jest pilot kontroli rodzicielskiej, którym rodzic może regulować prędkość jazdy malucha, kierunek skrętu, kierunek jazdy do przodu lub do tyłu.

Jaką markę wybrać?

Wybór jest oczywiście ogromny i zależy od osobistych preferencji. Przedstawiamy dwa wybrane modele. BMV X6 posiada dwa napędy 12 V – 45 WAT oraz dwa akumulatory 10 Ah, a skrzynia ma aż sześć biegów o różnym stopniu prędkości: trzy do przodu i trzy do tyłu. Skórzany fotel jest wygodny i zapewnia dziecku odpowiednie i komfortowe podparcie podczas zabawy, którą zabezpieczą zapinane pasy na wysokości bioder. Dodatkowym atutem jest możliwość podłączenia MP3, regulacja głośności i wskaźnik naładowania baterii i skorzystanie z pilota kontroli rodzicielskiej. Jeep Hellcat to pojazdm który przypadnie do gustu każdemu maluchowi. Samochód świetnie radzi sobie na każdym podłożu, także na trawie czy pagórkach, a maluch może samodzielnie zmieniać kierunek jazdy lub prędkość z wolnej na szybką i odwrotnie. Auto posiada interaktywny panel, który pozwala na trąbienie klaksonem i odtwarzanie melodii, radio z wejściem na mini kartę SD oraz Mp3 i port USB oraz pilot kontroli rodzicielskiej.

Możesz również cieszyć się:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *