Zadbane i piękne paznokcie są wizytówką każdej kobiety. Nie każdy jednak wie, jak należy o nie odpowiednio zadbać żeby końcówki się nie rozdwajały i rosły mocne i zdrowe. szkoleniaperfectum.pl oferuje profesjonalne kursy stylizacji paznokci w 3 stopniach pod okiem życzliwych i miłych instruktorów zawodu.

Stopień pierwszy trwa 24 godziny, drugi stopnień 40 godzin a trzeci 56. Praktykanci poznają podstawowe zagadnienia dotyczące organizacji pracy kosmetyczki i stanowiska zgodnego z wymogami BHP i przepisami sanitarnymi, przeprowadzą diagnozy stany paznokci oraz budowę i funkcję, zapoznają się z wyposażeniem potrzebnym w gabinecie i dowiedzą się, jakie są powszechne choroby paznokci i skóry.

Instruktorzy będą omawiać wszystkie zagadnienia dotyczące manicure, pedicure, zabiegu przedłużania paznokci metodą żelową i akrylową. Jak wykonać odpowiedni masaż stóp i zdradzą tajniki zdobienia paznokci. Każdy stopień kursu zależy od indywidualnej samooceny praktykanta względem swoich umiejętności w stylizacji paznokci. Jest również możliwość połączenia wszystkich trzech stopni kursu, który trwa 120 godzin.

Możesz również cieszyć się:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *