Wesele to zapewne najważniejszy dzień w życiu każdej pary? Dlaczego zapewne? Ano dlatego, ze dla niektórych tym szczególnym dniem są narodziny pierwszego dziecka. Dzisiaj jednak zajmiemy się omawianiem wesela, które przyprawia nie jedną parę o ból głowy. Z czego to wynika? Najczęściej, głównym powodem jest pośpiech. Jeśli nie zadbamy o coś zawczasu, to później będziemy musieli zdecydować się na cokolwiek, a w przypadku takiej imprezy nie jest to najlepszy pomysł.
Zanim wesele się odbędzie mamy , mnóstwo spraw na głowie. Dotyczy to szczególnie tego okresu, kiedy zostało do uroczystości dwa czy trzy miesiące. Jednak w przypadku niektórych decyzji jest to zdecydowanie zbyt późna pora. Do takowych należy wybór sali. Takie kwestie zwykle załatwiamy już kilka miesięcy wcześniej. Powinniśmy także pamiętać o jeszcze jednej bardzo ważnej rzeczy jaką jest muzyka na weselu.

Muzyka do zabawy

Co do muzyki jaka będzie grana, warto ustalić to z DJ`em czy orkiestra i nie pozostawiać im wolnej ręki. Unikniemy dzięki temu piosenek, które nam się nie podobają. Nie należy jednak całkowicie narzucać stylu orkiestrze szczególnie jeśli ma ona już pewne doświadczenie w tego typu imprezach. Co do kapeli jaka będzie królować na zabawie, to najlepiej jest zdecydować się na profesjonalistów. Repertuar, doświadczenie, sprzęt – to kwestie które powinniśmy wziąć pod uwagę podczas wyboru. Można także zatrudnić DJ’a. Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy lubią nowe przeboje i chcą właśnie przy nich się bawić. Warto wcześniej mniej więcej ustalić listę przebojów lub przynajmniej podać kilka tytułów kawałków jakie lubicie i przy których goście będą się świetnie bawić. Pamiętaj jednak, aby ustalić godzinę do której będzie grana muzyka i zakazać spożywania alkoholu.
Coś dla większej rozrywki
Wart pomyśleć nad tym jak uatrakcyjnić wesele gościom. Co jeśli nie będą oni chcieli tańczyć? Warto w takim wypadku zorganizować dodatkowe zabawy i rozrywki. Najlepiej zwrócić się z tym do DJ’a czy wodzireja. Można także spróbować karaoke – jest to nie tylko doskonała zabawa, ale także świetny sposób na integrację rodzinną.

Możesz również cieszyć się:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *