Jesteś uzależniony od komputera i telefonu? Zapewne wcale cię to nie martwi. W dzisiejszych czasach są to bowiem podstawowe sprzęty jakich używamy na co dzień. Musimy wiedzieć co się dzieje na świecie, na blogach , portalach i u znajomych. Takie sprzęty nam to ułatwiają doskonale. Rozwój technologii jest jednak tak szybki, że jak tylko wypadniemy z rytmu, to niestety bardzo ciężko będzie nadrobić zaległości.
Na rynku ciągle pojawiają się nowe telefony z coraz lepszymi aparatami, procesorami i ogromna ilością gadżetów. Świat komputerów jest także bardzo rozwinięty. Co raz to , widzimy nowe sprzęty, które cieszą oczy, ale tylko do momentu , aż zapoznamy się z ceną. Niestety udogodnienia najnowszej technologii mają swoją cenę. Niekiedy jest ona wręcz piorunująca. Jednak tego mamy świadomość, tak samo jak tego, że bardzo często zamiast za jakość płacimy z znaczek danej firmy. Warto więc wiedzieć jak wybrać sprzęt, aby nie okazał się kiepski i dłużej nam posłużył niż miesiąc. Z racji, że najczęściej wymienia się telefony, to przeczytaj poniższe wskazówki i korzystaj z nich przy następnych zakupach.

Jak wybrać telefon?

Podstawową kwestia jaka bierzemy pod uwagę – a przynajmniej powinniśmy – jest to , jak telefon leży nam w dłoni. Sprawdzić także warto czy mieści nam się on do kieszeni czy torebki, która nosimy na co dzień. Kolejną kwestia jest materiał z jakiego wykonany jest telefon. Aktualnie, jest potężna ilość telefonów, które wykonywane są z różnych tworzyw. Warto postawić na sprzęt jak najbardziej wytrzymały. Nikt oczywiście nie mówi , że musi być on metalowy. Nie bierzmy jednak takiego, którego obudowa jest wykonana z kruchego plastiku, który może się połamać lub popękać przy każdym włożeniu do ciasnej kieszeni spodni.

Wnętrze telefonu

Jeszcze ważniejszą kwestią niż Obodowa w telefonie jest to co ma on w środku. Powinniśmy przyjrzeć się najpierw baterii. Nic nam z super telefonu, który po miesiącu będzie nam się wyładowywał po dwóch godzinach. Najlepiej sprawdzić opinie na forum o danym modelu. Wiadomo, że przy dzisiejszych ekranach bateria nie będzie trzymać tydzień jak to było w przypadku starych telefonów, ale dzień różnicy to naprawdę sporo. Jeśli lubisz robić zdjęcia, to warto postawić na telefon, który ma dobry aparat. Jednak pamiętaj że mimo większej ilości megapikseli może się okazać, że ten co ma mniej robi lepsze zdjęcia. Warto to sprawdzić wcześniej. Pamiętaj także o sprawdzeniu czy istnieje możliwość rozszerzenia pamięć i sprawdź szybkość reakcji ekranu na dotyk.

Możesz również cieszyć się:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *