Dziś ekologicznie to znaczy modnie. Stajemy się świadomymi konsumentami, świadomie wybieramy sposób życia jaki chcemy prowadzić. Zdrowo się odżywiamy, stawiając na dietę bogatą w warzywa i owoce, ale jesteśmy zainteresowani również ekologicznymi technologiami. Zielone trendy pojawiło się też w dziedzinie biżuterii, okularów, zegarków. Te ostatnie budzą szczególne zainteresowanie wśród miłośników ekologicznego stylu. Wytwarzaniem zegarków zajmuje się Michał Napierała.

Ekologiczne zegarki- postaw na naturalność

Michał Napierała projektuje i ręcznie wytwarza drewniane zegarki od 2011 roku. Każdy egzemplarz zegarka jest oznaczony kolejnym numerem. Do produkcji zegarków używa się najlepszego drewna dębowego. Najpiękniejsze jest to, że nie ma dwóch takich samych zegarków, ponieważ zegarki czasem posiadają delikatne nieregularności związane z ręczną obróbką. Zegarki są zabezpieczone woskiem pszczelim, ich kolor z czasem szlachetnieje. Sercem zegarków jest sprawdzony mechanizm Citizena. Zegarki nie są impregnowane za pomocą sztucznych środków. Dzięki temu są bezpieczne dla użytkownika. Nie są też lakierowane, to oznacza, że użytkownik nie ma kontaktu z chemią. Może natomiast poczuć na swojej skórze ciepło drewna.

Wygrało z plastikiem

Drewno niegdyś przegrywało plastikiem, dziś znów jesteśmy zachwyceni jego naturalnym pięknem, zapachem oraz ciepłym kolorem. Drewno ma niepowtarzalną fakturę i jest piękne same w sobie, dlatego zegarki Woodlans nie potrzebują dodatkowych ozdobień.

Możesz również cieszyć się:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *